quick-info

FACELAB

güvenli ödeme yöntemleri

Arayacağınız kelimeyi yazınız ve enter tuşuna basınız

Gözenek Sıkılaştırıcı Sivilce (Akne) ve Siyah Nokta Önleyici Bakım Seti
Gözenek Sıkılaştırıcı Sivilce (Akne) ve Siyah Nokta Önleyici Bakım Seti
Gözenek Sıkılaştırıcı Sivilce (Akne) ve Siyah Nokta Önleyici Bakım Seti
Gözenek Sıkılaştırıcı Sivilce (Akne) ve Siyah Nokta Önleyici Bakım Seti
%50
indirim
FaceLab

Gözenek Sıkılaştırıcı Sivilce (Akne) ve Siyah Nokta Önleyici Bakım Seti

249.00 TL

124.90 TL
Saat 14:00’a kadar olan siparişlerde Aynı gün kargo
8 kişinin favorisi
Sepete Ekle
Ürün Bilgileri: Salisilik Asit içerikli Tonik ile ölü hücreleri cildinizden nazikçe uzaklaştırır, yağ dengesini sağlamaya yardımcı olur. Derinlemesine temizlenen ve arınan cildiniz serum kullanıma hazır hale gelir. Gözenek Sıkılaştırıcı Serum gözeneklerin derinlerine nüfuz ederek gözenek içlerini de soyar bu sayede cildiniz gözeneklerden ve siyah noktalardan arınır, yağ dengesi sağlanan cildiniz daha sıkı bir görünüme kavuşur.

             Bakım Seti İçerik Bilgisi

 • 200ml Akne Karşıtı Gözenek Sıkılaştırıcı Tonik ve 30ml Gözenek Sıkılaştırıcı Serum içeren bakım setidir.
 • İçeriğindeki Salisilik Asit sayesinde cildinizi temizler ve nemlendirir.
 • Ölü hücreleri cildinizden nazikçe uzaklaştırırken yağ dengesini sağlamaya da yardımcı olur.
 • Salisilik asitin çok kuvvetli bir aktif olmasının nedeni gözeneklerin derinliklerine nüfuz edebilmesi, cilt yüzeyinin yanı sıra gözenek içlerini de soyabilmesidir. Bu sayede gözeneklerde sıkılaşmaya ve akne oluşumunu engellemeye yardımcı olur.
 • Salisilik Asit içerikli Tonik ile anında derinlemesine temizleyip arındırır, serum kullanımı için cildinizi hazır hale getirir.
 • Gözenek Sıkılaştırıcı Serum kullanımı ile beraber cildiniz gözeneklerden ve siyah noktalardan kurtulur, yağ dengesi sağlanan cilt sıkı bir görüşüme kavuşur.
 • Ürünlerin içeriğinde bulunan Allantoin bileşeni cildin kendini iyileştirip yenilemesine yardımcı olurken, cildin su içeriğini arttırarak cildi nemlendirir, hücresel yenilenmeyi teşvik ederek cilt kuruluğunu hafifletir, ciltte serbest radikal aktivitenin azaltılmasına yardımcı olarak antioksidan etki sağlar.

 

          Kullanım Şekli ve Uyarılar

 • Cilt temizliğini sağladıktan sonra havlu kuruluğundaki cildinize pamuk yardımıyla önce tonik ardından serum uygulanmalıdır.
 • Kullanmaya başlamadan önce olası yan etkileri ve tahrişi önlemek adına cildinizin ufak bir bölgesine uygulayın, herhangi bir hassasiyet oluşmazsa kullanmaya devam edebilirsiniz. Hassasiyet oluşması durumunda kullanmayı bırakınız.
 • İçeriğindeki Beta Hidroksi Asit cildinizde güneşe karşı hassasiyete sebep olabilir, bu yüzden kullanıma başladığınız andan itibaren güneş kremi uygulamanız gerekmektedir.
 • Haricen kullanım içindir, kendi ambalajında direk güneş ışığından uzakta muhafaza ediniz.

Ürün Değerlendirmeleri (0)

Henüz Yorum Eklenmemiş.


Yorum Bırakın

Telefon numaranız yorumlarda yayınlanmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar *

Sitemizde satışta olan tüm ürünler stoklarımızda mevcut olup; 24 saat içerisinde kargoya teslim edilmektedir.

Cuma öğlen 2 den sonra, Cumartesi ve Pazar günleri ve resmi tatil günlerinde verilen siparişler ise takip eden ilk iş gününde kargoya verilmektedir. Kargoya verildikten sonra teslimat süresi İstanbul için 1 iş günü, diğer iller içinse 1-3 iş günüdür. Yasa gereği kozmetik ürünler için kredi kartına taksit seçeneği bulunmamaktadır.

Siparişlerinizi tüm kredi kartlarına tek çekim şeklinde yada kapıda ödeme olarak ödeyebilirsiniz.